Електромагнітний замок YM-2400SL для системи контролю доступу
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
Документація
-1%
Безкоштовна доставка
В наявності
Виробник: Yli Electronic
Знайшли дешевше?
Акція закінчиться через:
днів
годин
хвилин
секунд
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Матеріал
анодований алюміній (замок) | цинк (відповідна планка)
Тип пристрою
електромагнітний замок
Індикація
світлодіодна
Робоча температура, °C
Таймер затримки
є
Місце встановлення
приміщення
Сила утримання, кг
Струм споживання, мА
850
Опис
YM-2400SL – врізний електромагнітний замок з силою утримання до 1200 кг на розрив.
Бренд Yli Electronic
Призначений для внутрішнього встановлення на важкі металеві, металопластикові, дерев'яні двері.
ЩО ТАКЕ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ ЗАМОК
Для компенсації удару при зачиненні дверей на відповідній планці передбачена гумова прокладка.
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ ЗАМОК
Матеріал корпусу: анодований алюміній
Матеріал відповідної частини: цинк
Живлення: DC12V
Споживання: 850mA (у дії), 400mA (при бездіяльності)
Розміри:
  • замок: 182х30х25 мм;
  • відповідна планка: 182х30х23.6 мм
ВСТАНОВЛЕННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ЗАМКА
  • Підготуйте нішу для замка і підведіть дріт.
  • Підключіть дріт до замка.
  • Встановіть замок в нішу і закріпіть шурупами.
ПІДКЛЮЧЕННЯ ЖИВЛЕННЯ
Підключіть електромагнітний замок до живлення:
  • (+) до червоного дроту;
  • (-) до чорного
СУМІСНІСТЬ
Характеристики
Основні характеристики
Тип пристрою
електромагнітний замок
Індикація
світлодіодна
Робоча температура, °C
Таймер затримки
є
Місце встановлення
приміщення
Комплектація
замок з кріпильною планкою, відповідна планка, комплект кріплення
Колір, розміри та вага
Розміри, мм
Вага, г
Корпус
Матеріал
Тип монтажу
врізний
Замок
Сила утримання, кг
Живлення
Струм споживання, мА
850
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Новою Поштою по Україні за стандартними тарифами перевізника:
- у відділення;
- в поштомат;
- кур'єрська доставка за адресою.
- Оплата при отриманні. Комісію платежу сплачує покупець.
- Безготівкова оплата
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару
Акції
2 Мп USB камера ZKTeco UV200 з вбудованим мікрофоном
-1%