Комплект радіоконтролеру Yli Electronic WBK-400-2-12
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
Документація
-1%
В наявності
Виробник: Yli Electronic
Знайшли дешевше?
Акція закінчиться через:
днів
годин
хвилин
секунд
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Колір
чорний
Робоча частота
433 МГц
Тип пристрою
комплект радіоконтролера
Дальність / площа детекції (дія)
50 м
Контакти
NO/NC/COM, NO/NC/COM
Струм споживання, мА
12
Напруга живлення / джерело живлення
DC 12 В
Розміри, мм
60 x 42 x 28
Опис
Радіокерований одноканальний контролер WBK-400-2-12
Призначений для роботи в системах контролю доступу
ОСОБЛИВОСТІ
  • Управління 2-мя реле роздільно / паралельно
  • Простота додавання пульта (сумісність з багатьма сторонніми пультами)
  • Варіотивні режими роботи реле (імпульс 3 сек, тригер, утримання)
  • Застосовується технологія динамічного коду і досконала технологія боротьби з підробками
  • Естетичний і мініатюрний дизайн, металева кнопка виходу
  • Обробка корпусу: зносостійка пластмаса, матовий, лиття
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • Дальність дії: 50 м
  • Частота передачі: 433.92MHZ
  • Живлення: DC12V/12mA
  • Виходи: NO/NC/COM, NO/NC/COM
  • Тип батарейки в брелок: 27А
  • Розміри: 60x42x28мм
Характеристики
Основні характеристики
Тип пристрою
комплект радіоконтролера
Контакти
Комплектація
радіоконтролер, радіобрелок
Колір, розміри та вага
Колір
чорний
Розміри, мм
Вага, г
90
Продукція
Робоча частота
433 МГц
Живлення
Струм споживання, мА
12
DC 12 В
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Новою Поштою по Україні за стандартними тарифами перевізника:
- у відділення;
- в поштомат;
- кур'єрська доставка за адресою.
- Оплата при отриманні. Комісію платежу сплачує покупець.
- Безготівкова оплата
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар